Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Aktualności

Do gry wraca Tomek Didyk, mimo to Iskra odpada z Pucharuy...

• autor: Pokrywek, 2011-10-07 11:35
Do gry wraca Tomek Didyk, mimo to Iskra odpada z Pucharuy Polski

W ostatnią środę Iskra rozegrała swój, niestety, ostatni mecz w Pucharze Polski. Spotkanie bez szczególnej historii, zakończyło się pewnym zwycięstwem Orkana Szczedrzykowice 9:1. Jedynym optymistycznym akcentem meczu był powrót po kontuzji Tomka Didyk, który pauzował po brutalnym wejściu obrońcy Orała Mikołajowice w spotkaniu 3 kolejki.

Od samego początku spotkania widać było że zespół gości będzie dominował na placu gry. Zawodnicy Orkana byli lepiej przygotowani taktycznie, fizycznie i szybkościowo do tego meczu. Czwartoligowy zespół przyjechał do Niedźwiedzic w niemal najsilniejszym zestawieniu. Widać było różnicę klas, a na domiar złego czerwoną kartką już w 15 minucie został ukarany bramkarz z Niedźwiedzic Michał Hallada, za zagranie ręką poza polem karnym.

Kilka akcji Iskry wyglądało ciekawie, ale było ich na tyle mało, że można było je policzyć na palcach jednej ręki. Bramkę po indywidualnej akcji w pierwszej połowy zdobył Krzysiek Snopek. Okazję mieli jeszcze Rafał skoczeń i Michał Piotrowski, ale nie udało im się wpakować piłki do bramki.