Iskra - strona oficjalna

Kontakt:

tomasz_podstawka@wp.pl

A-klasa » Legnica II

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

O 6 punktów w Miłkowicach

• autor: Pokrywek, 2011-10-12 19:24

Mecze Iskry z Czarnymi mają specyficzny charakter. Powody są dwa. Po pierwsze są to dwa kluby z sąsiadujących miejscowości (boiska są położone od siebie w odległości około 3 km). Po drugie oba kluby łączy postać obecnego trenera Czarnych i byłego Iskry, Krzysztofa Furtak.

W najbliższą sobotę oba kluby zagrają w Miłkowicach, zawody rozpoczną się godzinie 15:30.

W obecnym sezonie oba kluby są bardzo blisko siebie w tabeli. Iskra zajmuje 9 pozycję w tabeli, zespół gości najbliższego spotkania zgromadził do tej pory 11 punktów. W ostatniej kolejce Iskra odpoczywała i zbierała siły na mecz 11 kolejki. Dwa tygodnie temu w meczu walki zawodnikom z Niedźwiedzic udało się pokonać na wyjeździe Unię Rosochata 4:3.

W meczu przeciwko Czarnym w składzie Iskry na pewno zabraknie Rafała Skoczeń, który będzie pauzował z powodu nadmiaru żółtych kartek.

Czarni zajmują 11 pozycję w tabeli mając na koncie 9 zdobytych punktów. W 10 kolejce zespół z Miłkowic uległ w Bieniowicach tamtejszemu zespołowi aż 0:4.

Ciekawostką jest fakt, że obydwa zespoły mają identyczny bilans bramek w tym sezonie (16 zdobytych i 22 stracone).

Faworytem spotkania wydaje się być Iskra, ale Czarni to dla graczy z Niedźwidzic bardzo niewygodny rywal, więc będzie na pewno dużo emocji i zaangażowania zawodników obu zespołów na boisku.

Zapraszamy na mecz!!!

• czytano: [1964]

autor: ~mario 2011-10-14 09:42:50

avatar Wiecie co macie zrobić z Czarnymi...trzymać będę kciuki.POWODZENIA!

autor: ~M-ce 2012-09-10 22:26:23

avatar Czarni jada do sasiadow po 3 punkty mysle ,ze wyjda na boisko z motywacja i pokaza na co ich stac.:)

autor: ~M-ce 2012-09-10 22:31:09

avatar sobota godzina 15.00 boisko w niedzwiedzicach :P

Autor: Treść:pozostało znaków:

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Iskra Niedźwiedzice-Orzeł Mikołajowice
Ładowanie...